TATRA APARTMENTS ZAKOPANE | Twój urlop w sercu Tatr

Miejsce, gdzie odpoczniesz

Inne. Magiczne. Wyjątkowe.

Zakopane to jedyne miasto w Polsce, gdzie zarówno latem jak i zimą znajdziesz dla siebie mnóstwo atrakcji. Możesz zdobywać szczyty gór, jeździć na nartach, relaksować się w basenach termalnych lub po prostu zwiedzać malownicze góralskie miasto.

0
apartamenty
0
goście
0
ocena na booking.com
0
Rok powstania

Atrakcje 10 minut od nas

magiczne zakopane

10 minut do Krupówek

Najbardziej znana ulica handlowa i turystyczne serce miasta w zasięgu ręki. Spaceruj Krupówkami i zjedz kolację w jednej z Zakopiańskich restauracji.

kuchnia tradycyjna

Spróbuj oscypków z żurawiną lub kwaśnicy z żeberkiem. Do tego placek po zbójnicku i moskole. Dla zdrowia najlepiej popić litworówką.

Przystanek PKP i PKS

Zostaw samochód i poczuj swobodę podróżowania transportem miejskim. Przystanek znajduje się zaledwie minutę od naszych apartamentów.

Narty

19 km tras do dyspozycji w 53 miejscach o różnym stopniu trudności. Szymoszkowa, Gubałówka, Harenda, Nosal to tylko kilka z licznych dostępnych opcji.

RELAKS W SPA

Wolisz wyciszyć się i zrelaksować wśród wód termalnych? Z naszego obiektu łatwo dostaniesz się do Term Zakopiańskich i Term w Szaflarach.

Tatrzański Park Narodowy

Wybierz szlak i wyrusz podziwiać piękno natury i surowych górskich szczytów. Od łatwych ścieżek po ekstremalnie trudne trasy dla zaawansowanych.

Gwarancja najlepszej ceny!

Oszczędność czasu i pieniędzy!

Zarezerwuj apartament bezpośrednio na naszej stronie, aby otrzymać najlepszą cenę. Sprawdź nasze najlepsze pokoje i ciesz się swoim następnym urlopem w samym sercu Tatr.